ФА обвини О\'Нийл в непристойно поведение

13:01
Мениджърът на Астън Вила Матин О\'Нийл бе обвинен от английската футболна асоциация в непристойно поведение, заради коментарите му по повод съдийството след мача на Вила с Манчестър Юнайтед.

Обвинението дойде след поведението на О\'Нийл към реферът Майк Райли след последния съдийски сигнал в мача на Астън Вила с Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд". Вила загубиха с 2:3 в последните десет минути на срещата, след като целият мач водеха с 2:1 и след двубоя О\'Нийл не беше умерен в коментарите си. С ярост мениджърът на тима на Стилиян Петров заяви:

"Тримата рефери играха пет минути, което не беше изненада. Нямаше да е така на "Вила Парк". Имаше фал срещу Ашли Йънг, когато вкараха третия гол. Това стана точно пред погледа на страничния съдия, който просто не го видя. Да, съдиите им помогнаха много", допълни още О\'Нийл.